Radio Kraków wspiera naszą misję!

W sobotę 16 marca pomysłodawcy i twórcy długofalowego projektu pomocowego dla zwierząt z ukraińskich schronisk byli gośćmi audycji radiowej „Klinika Zdrowego Chomika” emitowanej na antenie Radia Kraków.

Klinika Zdrowego Chomika

To program dla wielbicieli nie tylko chomików, ale wszelkich zwierząt: dużych i małych, z sierścią i bez, tych udomowionych i tych żyjących na swobodzie. To jedyna w tej części świata audycja, dla której „uchronienie tchórzofretki przed niepożądaną ciążą” jest równie ważne, jak los czworonogów ze schroniska. Audycja emitowana jest na antenie Radia Kraków, w każdą sobotę, w godzinach od 9:00 do 10:00. Co tydzień zaproszeni do radiowego studia goście opowiadają o zwierzętach oraz o wszystkim co zwierząt dotyczy. Autorem programu jest red. Grzegorz Bernasik.

Odsłuchaj audycję

Galeria zdjęć

Naszą misję wspierają:

„Każdy, kto chciałby adoptować zwierzaka, musi liczyć się z wizytą adopcyjną, która zagwarantuje nam, że pies nie zazna powtórnego cierpienia lub nie zostanie ponownie oddany do schroniska. Ważne jest to, aby dla przyszłych właścicieli była to świadoma decyzja. Te zwierzęta już przeżyły istny koszmar, dlatego szukamy jedne odpowiedzialnych opiekunów, którzy nie dopuszczą do powtórzenia tej sytuacji. Nie pozwolimy na to, aby pies ze schroniska wrócił znów do niego wrócił.”

Joanna Rutkowska

Pomysłodawca projektu

Pomóż nam pomagać!

Wpłać dowolnej wielkości darowiznę przeznaczoną na pomoc zwierzętom w Ukrainie.

 



Rozliczenia transakcji kartą kredytową, e-przelewem i BLIK przeprowadzane są za pośrednictwem serwisu Przelewy24 (PayPro S.A)

Chcesz pomóc w inny sposób? Kliknij w poniższy baner!

 




Rozliczenia transakcji kartą kredytową, e-przelewem i BLIK przeprowadzane są za pośrednictwem serwisu Przelewy24 (PayPro S.A)

Chcesz pomóc w inny sposób? Kliknij w poniższy baner!