Poznaj zwierzaki do adopcji

W galerii poniżej znajdziesz zwierzęta przeznaczone do adopcji. Możesz adoptować je realnie lub wirtualnie. Prosimy o cierpliwość, jesteśmy w trakcie tworzenia bazy czworonogów. Pierwsze z nich powinny pojawić się w naszej galerii pod koniec marca 2024 roku.

Adopcja realna

Bardzo chcielibyśmy pomóc wszystkim psom i kotom bytującym na co dzień w Ukraińskich schroniskach. Z doświadczenia wiemy jednak, że wszystkim nie uda się pomóc. Gorąco zachęcamy do poznania zwierząt przeznaczonych do adopcji. Za każdym z nich kryje się osobna historia. Smutek, ból, strach i niepewność towarzyszą im praktycznie cały czas. Wiele z nich po sprowadzeniu do Polski będzie wymagało leczenia, konsultacji behawioralnej i często nieprzerwanej pracy. Prosimy zatem o naprawdę przemyślane adopcje.

Pamiętajmy, że decyzja o adopcji czworonoga musi być dokładnie przemyślana i odpowiedzialna. Jest do decyzja często na wiele lat, na dobre i złe. Decydując się na adopcję należy przemyśleć wiele kwestii np. wakacje. Czy będzie w stanie zabrać czworonoga ze sobą na urlop, wyjazd, długi majowy weekend, święta? Czy jesteście w stanie zapewnić mu odpowiednią dla niego opiekę, porcję ruchu, swój czas? Czy będziecie mieli środki na ewentualne leczenie? Przecież każdy z nas kiedyś zachoruje…

Prosimy nie podejmować pochopnych decyzji. Uprzedzamy, że czas, który może upłynąć od momentu wybrania czworonoga do momentu otrzymania go może wynieść nawet kilka tygodni. Potrzebujemy takiego czasu, aby wyrobić odpowiednie dokumenty, wykonać niezbędne badania, przeprowadzić wizytę przed adopcyjną.  To wszystko jest nam potrzebne, aby legalnie sprowadzić go z Ukrainy do Polski. Mamy jednak nadzieję, że skomplikowana procedura i długi czas oczekiwania nikogo nie odstraszy.

Poznaj zwierzaki do adopcji!

Adopcja wirtualna

Nie możesz z jakiegoś powodu adoptować czworonoga? Pomóż w inny sposób! Wybierz zwierzaka, którego wesprzesz wirtualnie przekazując na jego utrzymanie i opiekę określoną kwotę. Darowiznę możesz przekazywać raz w miesiącu np. ustanawiając stałe zlecenie w swoim banku. Zadeklaruj kwotę oraz okres wsparcia. Dzięki Tobie będziemy mogli zapewnić mu niezbędne minimum, na które przecież zasługuje. Więcej informacji o adopcji wirtualnej znajdziecie poniżej – musicie jednak dać nam czas na stworzenie galerii i opisów każdego czworonoga.

Naszą misję wspierają:

„Wybierając psa do adopcji nie kieruj się wiekiem. To prawda, że te starsze psy maja jeszcze kilka lat przed sobą, ale wdzięczność za spędzone dni właśnie z Tobą ukazana będzie w każdej chwili. Młodsze psy nie zaznały jeszcze długich lat spędzonych na mrozie za kratami, nie wiedzą co to kochajacy dom, który tracą nagle i już nigdy nie zaznają poczucia ciepła i bezpieczeństwa. Daj ostatnią szansę”

Joanna Rutkowska

Pomysłodawca projektu

Pomóż nam pomagać!

Wpłać dowolnej wielkości darowiznę przeznaczoną na pomoc zwierzętom w Ukrainie.

 Rozliczenia transakcji kartą kredytową, e-przelewem i BLIK przeprowadzane są za pośrednictwem serwisu Przelewy24 (PayPro S.A)

Chcesz pomóc w inny sposób? Kliknij w poniższy baner!

 
Rozliczenia transakcji kartą kredytową, e-przelewem i BLIK przeprowadzane są za pośrednictwem serwisu Przelewy24 (PayPro S.A)

Chcesz pomóc w inny sposób? Kliknij w poniższy baner!