Piątka dla Ziemi!

Już w przyszłym miesiącu (22 kwietnia) obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi! W tym roku organizator akcji Planet Heroes w ramach kampanii PIĄTKA DLA ZIEMI świętuje w całej Polsce i ze wspaniałymi Partnerami tj. Konsorcjum Filantropijnym i Omenaa Foundation. Posprzątajcie z nami swój kawałek natury, a każdy worek zebranych śmieci to 5 złotych dla zwierzaków ze schroniska w Ukrainie, którymi opiekuje się Fundacja Psi Los.

Sprzątamy planetę i ratujemy psiaki z największego schroniska w Ukrainie!

Konsorcjum Filantropijne, Omenaa Foundation i Fundacja Planet Heroes zapraszają na wielką akcję sprzątania z okazji Dnia Ziemi 2024! Każdy zebrany worek śmieci to 5 złotych przekazane na rzecz Fundacji Psi Los, która zebrane środki przeznaczy na ratowanie ponad trzech tysięcy zwierząt poszkodowanych w wyniku okrutnej wojny w Ukrainie. Do udziału w akcji zapraszamy placówki oświatowe i opiekuńczo wychowawcze, fundacje, firmy i osoby indywidualne. Zróbmy razem coś dobrego!

Jak dołączyć?

  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy
  • Po wypełnieniu formularza otrzymasz instrukcje i dalsze wskazówki.
  • Po zarejestrowaniu swojego wydarzenia, przeprowadź w dniach 20-22 kwietnia akcję sprzątania terenu naturalnego.
  • Opublikuj wyniki swojej akcji na platformie Planet Heroes!

Organizatorzy akcji czekają na Wasze zgłoszenia tylko do 16 kwietnia!

Więcej informacji o akcji znajdziesz na stronie internetowej organizatora – KLIKNIJ TUTAJ

Naszą misją jest długofalowa pomoc schronisku dla zwierząt w Fedoriwce

Naszą misję wspierają:

Podczas naszego pobytu na miejscu słyszeliśmy cztery wystrzały. Rakieta, Himars? Nie wiemy. Wiemy, że mimo tego, że było daleko, huk był ogromny. W jednym momencie wesołe spragnione miłości i czułości psiaki zaczęły panikować. Próbowały schronić się, gdzie tylko się da. Może dlatego, że poznały już, czym jest wojna, może kiedyś niedaleko też walnęła rakieta? Tym razem, na szczęście wszystkie zwierzęta i ludzie przeżyli

Maciej Senderowski

Wolontariusz

Pomóż nam pomagać!

Wpłać dowolnej wielkości darowiznę przeznaczoną na pomoc zwierzętom w Ukrainie.

 Rozliczenia transakcji kartą kredytową, e-przelewem i BLIK przeprowadzane są za pośrednictwem serwisu Przelewy24 (PayPro S.A)

Chcesz pomóc w inny sposób? Kliknij w poniższy baner!

 
Rozliczenia transakcji kartą kredytową, e-przelewem i BLIK przeprowadzane są za pośrednictwem serwisu Przelewy24 (PayPro S.A)

Chcesz pomóc w inny sposób? Kliknij w poniższy baner!