Poznaj zwierzaki do adopcji

W galerii poniżej znajdziesz zwierzęta przeznaczone do adopcji. Możesz adoptować je realnie lub wirtualnie. Prosimy o cierpliwość, jesteśmy w trakcie tworzenia bazy czworonogów. Pierwsze z nich powinny pojawić się w naszej galerii pod koniec marca 2024 roku.

Psiaki do adopcji!

Suczka Bella (B-103)
Schronisko w Charkowie
Kontakt w sprawie adopcji tel. 886 253 431 lub mail kontakt@psyzukrainy.org

Opis

Bella szuka rodziny. Została zabrana jako szczeniak z miejsca wojny i przekazana do domu tymczasowego. Bella to 8 miesięczna suczka, zdrowa, wesoła i delikatna, socjalizowana, dobrze dogaduje się z psami. Ocalona z ulicy.
Rozmiar poniżej kolana, waga 14 kg.
Zaszczepiona, wysterylizowana.


Nie możesz adoptować Belli? Pomóż w inny sposób. Przekaż dowolnej wielkości darowiznę!


Wpisz kwotę darowizny:

PLN


Adopcja wirtualna

Nie możesz z jakiegoś powodu adoptować czworonoga? Pomóż w inny sposób! Wybierz zwierzaka, którego wesprzesz wirtualnie przekazując na jego utrzymanie i opiekę określoną kwotę. Darowiznę możesz przekazywać raz w miesiącu np. ustanawiając stałe zlecenie w swoim banku. Zadeklaruj kwotę oraz okres wsparcia. Dzięki Tobie będziemy mogli zapewnić mu niezbędne minimum, na które przecież zasługuje. Więcej informacji o adopcji wirtualnej znajdziecie poniżej – musicie jednak dać nam czas na stworzenie galerii i opisów każdego czworonoga.

Naszą misję wspierają:

„Wybierając psa do adopcji nie kieruj się wiekiem. To prawda, że te starsze psy maja jeszcze kilka lat przed sobą, ale wdzięczność za spędzone dni właśnie z Tobą ukazana będzie w każdej chwili. Młodsze psy nie zaznały jeszcze długich lat spędzonych na mrozie za kratami, nie wiedzą co to kochajacy dom, który tracą nagle i już nigdy nie zaznają poczucia ciepła i bezpieczeństwa. Daj ostatnią szansę”

Joanna Rutkowska

Pomysłodawca projektu